Online marketing

Potrebujete výkonnostný, obsahový, či brand marketing v online prostredí? Možno ste odborníkom v inej sfére a ani nepoznáte rozdiel? Nevadí! Pre každú oblasť máme špecialistu, ktorý vám rád pomôže pochopiť, v čom môže byť pre vás daný typ propagácie prínosom. Či už v prostredí Google, sociálnych médií alebo pri napĺňaní blogu - všade dokážeme byť pre vás užitoční.

NAŠE 3 KROKY PRE ÚSPEŠNÝ ONLINE MARKETING

Vyhodnocujeme konkrétne dáta, z čoho potom vychádza naša stratégia. Vyhodnocujeme konkrétne dáta, z čoho potom vychádza naša stratégia.
Ovládame celú škálu marketingových nástrojov a vieme, ktorý kedy použiť. Ovládame celú škálu marketingových nástrojov a vieme, ktorý kedy použiť.
Vyvíjame sa. Sledujeme inovácie a učíme sa nové veci, ktoré implementujeme. Vyvíjame sa. Sledujeme inovácie a učíme sa nové veci, ktoré implementujeme.

Čo vám marketing v štýle 3BC prinesie?

PREČO TO ROBÍME

Potešenie z rastu obratov
01

Potešenie z rastu obratov

Je pekné robiť to, čo nám spôsobuje radosť, ale ešte krajšie, keď nám to prináša aj finančný prospech. Náš výkonnostný marketing dokáže vystopovať vašich zákazníkov vďaka ich stopám v online svete a následne vám prinesie reálny nárast ziskov.

Zníženie nákladov
02

Zníženie nákladov

Našim cieľom nie je len zvýšiť predaj, ale tiež optimalizovať náklady, dosiahnuť lepší výsledný pomer ceny nákladov a čistého zisku. Sústredíme sa na to, aby naša kampane boli efektívne a pre klienta prínosné aj po tejto stránke. Online marketing je skvelý nástroj, ktorý vám umožní lepšie spoznať nielen vašu klientelu, ale aj jej potreby a záujmy.

Zvuk vášho mena zosilnie
03

Zvuk vášho mena zosilnie

Či už sa budeme sústrediť na výkonnostný marketing, alebo zvolíme zároveň cielene nástroje na budovanie značky, vaše meno sa výraznejšie dostane do povedomia vašej cieľovej skupiny. Naša správa vašich reklamných posolstiev na sociálnych sieťach, v Google a online prostredí celkovo zabezpečí, že sa na vás budú zákazníci častejšie obracať.

ZAUJALI VÁS NAŠE SLUŽBY?

Tu nás môžete kontaktovať, radi pomôžeme

3BC.SK
KREATÍVNA AGENTÚRA